poniedziałek, 29 grudnia 2014

Kolejny rok za nami...


Tak naprawdę przywiązuję bardzo małą wagę do dat, i tak naprawdę nowy rok dla mnie jest tylko cyferką w kalendarzu i wątpię, że od razu w styczniu stanę się nowym, lepszym człowiekiem. Uważam, że największych zmian w naszym życiu nie da się tak po prostu zaplanować, one przychodzą same i potrzeba na nie czasu. Mimo, to postanowiłam napisać post o kończącym się już  roku.
 Myślę, że  2014 był całkiem niezły. Przede wszystkim zaczęłam akceptować siebie i swoje ciało, co jest naprawdę istotne w życiu każdego człowieka. Te wady, które mogę zmieniam, a te na które nie mam żadnego wpływu akceptuję. No w miarę ;).
 W tym roku miałam usuwane znamię, na dziale onkologii, gdzie "napatrzyłam" się dzieci chore na raka przyjmujące chemioterapię. Jestem do tej pory pełna podziwu dla 5-letniego chłopczyka, który dzielnie walczy z nowotworem. Byłam w szpitalu 3 razy w ciągu 2 miesięcy i zawsze go spotykałam... To doświadczenie pozwoliło mi spojrzeć na życie z innej perspektywy i docenić to co mam. Cały czas staram się nie narzekać, bo wiem, że ludzie mają o wiele gorszą stytuację od mojej, jednak nie zawsze to mi się udaje.
 Zaprzyjaźniłam się, ale tak "na prawdę" ^^. Zawsze mogę polegać na mojej przyjaciółce, no i co tu dużo pisać, jeśli ktoś ma przyjaciół, wie o co chodzi.
 Założyłam bloga, myślę, że to też jest jedno z ważniejszych wydarzeń. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będę miała o wiele, wiele więcej czytelników. Ale mam też świadomość, że to w dużej mierze zależy ode mnie.
 No i też myślę, że jestem dojrzalsza niż w styczniu, jednak nadal się wszystkim przejmuję i bardzo biorę do siebie wszelką krytykę...
 A jak Wy zmieniliście się w ciągu ostatnich 365 dni?

7 komentarzy:

 1. Ja zdecydowanie się zmieniłam... NIe wiem czy na lepsze czy na gorsze. Sama planuję właśnie taki post podsumowując na blogu.
  wave-flow.blogspot.com - zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bardzo się zmieniłam. Wydaję mi się, że wydoroślałam :)

  http://zuzianka-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też się zmieniłam, również z wyglądu ! :D
  http://maniolowo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo się zmieniłam. U mnie na blogu też pojawił się taki podsumowujący post!


  Nowy post-klik

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba każdy z nasz podsumowując ten rok zauważył w sobie jakieś zmiany. Ja na przykład zmalałam co mnie nie zadowala, ale także wydaje mi się, że wydoroślałam fizycznie i psychicznie. Z charakterem różnie, ale wydaję mi się, że jest lepiej niż wcześniej, ;)

  kajoooja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Większość z nasz podsumowuje rok i widzi różnice :D Jak patrzę wstecz to zawsze myślę, że podejmowałam idiotyczne decyzję... i tak mam co roku :p
  http://czekoo.blogspot.com/ <--- Zapraszam :3

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy miły komentarz <3
Nie bawię się w obs za obs